Ubezpieczenia w Open Brokers - 7 powodów, by nas wybrać

7 powodów by wybrać Open Brokers


Trudne zmieniamy w łatwe

Bo o ubezpieczeniach warto mówić jasno i bez tajemnic. W Open Brokers ubezpieczenia stają się proste i ciekawe. U nas zawsze znajdziesz aktualną i niezbędną wiedzę. Upewnisz się, jak optymalnie wybrać polisę, jak wygodnie z niej korzystać i jak najlepiej likwidować szkodę. Po prostu.

Dajemy wachlarz możliwości

Mieć wybór - to szansa, by wybrać dobrze. W Open Brokers znajdziesz każde ubezpieczenie niezbędne w życiu prywatnym i Twojej firmie. Wybierzesz ubezpieczenie z oferty 23 cenionych i popularnych Towarzystw - dokładnie i wygodnie.

Doradzamy i widzimy potrzeby

By doradzać, trzeba słuchać uważnie. W Open Brokers nie kupujesz zwykłej polisy - w Open Brokers ubezpieczasz i chronisz to, co najcenniejsze. W ubezpieczeniu nie musisz mieć więcej i nie możesz mieć mniej, niż potrzebujesz. Dbamy o to, by Twoja ochrona z polisy nie miała słabych punktów.

Jesteśmy profesjonalni

To jakość jest podstawą każdego sukcesu. Dlatego w Open Brokers opieramy Twoje ubezpieczenie na doświadczeniu i wiedzy. Masz pewność, że otrzymasz kompleksowe wsparcie najwyższej jakości. Budujemy nowe standardy i wyznaczamy kierunek dla zmian w ubezpieczeniach.

Podajemy cenne wskazówki

Bo ważne sprawy warto podkreślać. Dlatego odnajdujemy w ubezpieczeniach informacje, które mają dla Ciebie szczególne znaczenie. Układamy je w krótkie, cenne wskazówki, łatwe do zapamiętania. Dzięki wskazówkom Open Brokers zyskasz poczucie komfortu i nie zagubisz się w ubezpieczeniach.

Jesteśmy blisko

Jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz. Open Brokers to sieć 100 oddziałów w całej Polsce. To 120 profesjonalnych Doradców ubezpieczeniowych w placówkach i 10 Doradców w nowoczesnym centrum telefonicznym. Zawsze możesz wybrać wygodną dla Ciebie formę kontaktu.

Mamy coś więcej

By Twoje ubezpieczenie zawsze było najlepsze. We współpracy z TU tworzymy ubezpieczeniowe pakiety specjalne - tylko dla Klientów Open Brokers. Każdy pakiet powstaje z myślą o prawdziwych korzyściach dla Klienta. Możesz zapłacić mniejszą składkę i otrzymać wyższą ochronę z ubezpieczenia.


© 2014-2023 Open Brokers